Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Primorsko-Notranjska Enota Cerknica

  • Cesta 4. maja 24,
    1380 Cerknica
  • T: 01/7050400
  • F: 01/7050410
  • E: gpcsd.cerkn@gov.si

Zaposleni na CSD Primorsko-Notranjska, Enota Cerknica

Zaposleni s področji dela

Koordinatorka pomoči na domuPomočnica direktoriceSodelavka v glavni pisarni na CSDStrokovna delavkaStrokovna sodelavka
Pomočnica direktoriceBrigita Knavs
Tel: 01/7050411
E-naslov: Brigita.Knavs@gov.si
  • Pomočnica direktorice
Helena Knavs, višja svetovalka
Tel: 01/7050405
E-naslov: helena.knavs@gov.si
  • Strokovna delavka
Marjeta Braniselj
Tel: 01 70 50 407
E-naslov: marjeta.braniselj@gov.si
  • Strokovna delavka
Nena Nared
Tel: 01 70 50 400
E-naslov: nena.nared@gov.si
  • Sodelavka v glavni pisarni na CSD
Renata Fatur
Tel: 01/7050406
E-naslov: renata.fatur@gov.si
  • Strokovna sodelavka
Tina Braniselj
Tel: 01/7050403
E-naslov: tina.braniselj@gov.si
  • Koordinatorka pomoči na domu
  • Strokovna delavka
Valentina Benčan
Tel: 01/7050402
E-naslov: valentina.bencan@gov.si
  • Strokovna delavka
Mateja Gerbec
Tel: 01/7050408
E-naslov: mateja.gerbec@gov.si
  • Strokovna sodelavka
Petra Premrl
Tel: 01 70 50 404
E-naslov: petra.premrl@gov.si
  • Strokovna delavka
Sandra Zgonc
Tel: 01 70 50 409
E-naslov: sandra.zgonc@gov.si
  • Strokovna delavka