Center za socialno delo Primorsko-Notranjska Enota Postojna

  • Novi trg 6,
    6230 Postojna
  • T: 05 700 12 00
  • F: 05 700 12 20
  • E: gpcsd.posto@gov.si

Zaposleni na CSD Primorsko-Notranjska, Enota Postojna

Zaposleni s področji dela

Pomočnica direktoricePoslovni sekretarStrokovna delavkaStrokovna sodelavkaVodja programa

Pomočnica direktoriceNina Bavdek
Tel: 05 700 12 15
E-mail: nina.bavdek@gov.si
  • Pomočnica direktorice
Damijan Penko
Tel: 05 700 12 00
E-mail: damijan.penko@gov.si
  • Poslovni sekretar
Manuela Kontelj Fajdiga
Tel: 05 700 12 13
E-mail: manuela.kontelj@gov.si
  • Strokovna delavka
Barbara Avsec
Tel: 05 700 12 21
E-mail: barbara.avsec@gov.si
  • Strokovna delavka
Karmen Zavec
Tel: 05 700 12 18
E-mail: karmen.zavec@gov.si
  • Strokovna delavka
Nadja Jejčič
Tel: 05 700 12 17
E-mail: nadja.jejcic@gov.si
  • Strokovna delavka
Zvonka Mejak Premrl
Tel: 05 700 12 05
E-mail: zvonka.mejak@gov.si
  • Strokovna delavka
Mateja Trebec
Tel: 05 700 12 09
E-mail: mateja.trebec@gov.si
  • Strokovna delavka
Valentina Žagar
Tel: 05 700 12 14
E-mail: valentina.zagar@gov.si
  • Strokovna delavka
Gabrijela Berne
Tel: 05 700 12 01
E-mail: gabrijela.berne@gov.si
  • Strokovna delavka
Ingrid Inocente
Tel: 05 700 12 12
E-mail: ingrid.inocente@gov.si
  • Strokovna sodelavka
Aneta Smagaj Nared
Tel: 05 700 12 08
E-mail: aneta.smagaj@gov.si
  • Strokovna delavka
Neja Žerjav
Tel: 05 700 12 04
E-mail: neja.zerjav@gov.si
  • Strokovna delavka
Matjaž Tomažič
Tel: 040 462 819
E-mail: dc.postojna@gmail.com
  • Vodja programa