Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Spodnje Podravje

  • Trstenjakova ulica 5a
    2250 Ptuj
  • T: 02 787 56 00
  • F: 02 778 77 71
  • E: gp-csd.sppod@gov.si

Seznam zaposlenih na CSD Spodnje Podravje

Zaposleni s področji dela

CentralaDelo z matično družino otrok v rej. in zavodu, Laična pomoč družinamDirektorDodatek za nego otrokaDružinski pomočnikIzredna denarna socialna pomočIzvršbeKomunikacijski dodatekKoordinatorica za preprečevanje nasiljaKoordinatorica obravnave v skupnostiNadomestilo za izgubo dohodkaOdobritve pravnih poslovOsebna asistencaOsebna pomoč za osebe stare med 18 in 65 letPedagoginjaPogrebnina in posmrtninaPomoč družini za domPomoč na domuPomoč pri nakupu vinjetePomočnica direktorjaPosebno varstvo otrok in mladostnikovPosvojitvePravna službaProjekt SOS kot del tima za ohranjanje samostojnostiPrva socialna pomočPsihologinjaRačunovodkinjaRačunovodstvoRazmerja med starši in otrokiRejništvoSkrbništvoSprejem vlog za uveljavljanje pravic iz javnih sredstevSprejemna pisarnaStalno skrbništvoStarševsko varstvoTajništvoUveljavljanje pravic iz javnih sredstevVarna hišaVarstvo invalidovVarstvo odraslih nad 65 letZakonsko in družinsko svetovanje
Direktormag. Miran Kerin
Tel: 02/7875612
E-naslov: miran.kerin@gov.si
  • Direktor
Marinka Krajnc, poslovna sekretarka
Tel: 7875612
E-naslov: marinka.krajnc@gov.si
  • Tajništvo
Marjan Kokot, univ.dipl.sociolog
Tel: 7875622
E-naslov: marjan.kokot@gov.si
  • Zakonsko in družinsko svetovanje
Stanka Ivanuša, soc. del.
Tel: 7875637
E-naslov: stanka.ivanusa@gov.si
  • Osebna pomoč za osebe stare med 18 in 65 let
Aleš Potočnik, univ. dipl. pravnik
Tel: 7875630
E-naslov: ales.potocnik@gov.si
  • Skrbništvo
  • Odobritve pravnih poslov
  • Izvršbe
Maja Korošec, mag.soc.del
Tel: 7875663
E-naslov: maja.korosec@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Suzana Vuletić, dipl.soc.del.
Tel: 7875664
E-naslov: suzana.vuletic@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Leonida Cafuta, mag. soc.del.
Tel: 7875665
E-naslov: leonida.cafuta@gov.si
  • Izredna denarna socialna pomoč
  • Pogrebnina in posmrtnina
Mojca Podhostnik, univ. dipl. soc. del.
Tel: 7875666, 7875670
E-naslov: mojca.podhostnik@gov.si
  • Izredna denarna socialna pomoč
  • Pogrebnina in posmrtnina
Nina Topolovec, dipl. pravnica
Tel: 7875653
E-naslov: nina.topolovec@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Angelika Čeh, mag. soc.del.
Tel: 7875668
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Teja Pignar, univ. dipl. pravnica
Tel: 7875627
E-naslov: teja.pignar@gov.si
  • Starševsko varstvo
Vlasta Mlakar Čeh, dipl. ekon.
Tel: 7875624
E-naslov: vlasta.mlakar-ceh@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Karolina Horvat, dipl.soc. in interdisc.druž. (un)
Tel: 7875671
E-naslov: karolina.horvat@gov.si
  • Starševsko varstvo
  • Izredna denarna socialna pomoč
  • Pogrebnina in posmrtnina
Jerneja Brenčič, soc.del.
Tel: 7875667
E-naslov: jerneja.brencic@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Maja Žgeč, mag. soc. del.
Tel: 7875619
E-naslov: maja.zgec@gov.si
  • Koordinatorica obravnave v skupnosti
Klavdija Purg, univ. dipl. pravnica
Tel: 7875615
E-naslov: klavdija.purg@gov.si
  • Skrbništvo
  • Odobritve pravnih poslov
Andreja Kukovec, poslovna sekretarka
Tel: 7875628
E-naslov: andreja.kukovec@gov.si
  • Sprejemna pisarna
Viktorija Kmetec
Tel: 7875611
E-naslov: viktorija.kmetec@gov.si
  • Centrala
Vesna Kovačec
Tel: 7875611
E-naslov: vesna.kovacec@gov.si
  • Centrala
Irena Toš Koren, univ.dipl.psiholog,spec.psih.svetovanja
Tel: 7875632
E-naslov: irena.tos@gov.si
  • Psihologinja
Aleksandra Cep, univ.dipl.pravnica
Tel: 7875633
E-naslov: aleksandra.cep@gov.si
  • Pravna služba
Nataša Ličina, univ.dipl.psihologinja
Tel: 7875634
E-naslov: natasa.licina@gov.si
  • Psihologinja
Vesna Čihal, univ. dipl. ekon.
Tel: 7875635
E-naslov: vesna.cihal@gov.si
  • Računovodkinja
Bernardka Učakar, ekon.
Tel: 7875636
E-naslov: bernarda.ucakar@gov.si
  • Računovodstvo
Marko Prah, mag.ekon.
Tel: 7875647
E-naslov: marko.prah@gov.si
  • Računovodstvo
Maja Bezjak, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875658
E-naslov: maja.bezjak@gov.si
  • Prva socialna pomoč
Marija Dobaja, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875638
E-naslov: marinka.dobaja@gov.si
  • Varstvo odraslih nad 65 let
Andreja Samojlenko, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875639
E-naslov: andreja.samojlenko@gov.si
  • Prva socialna pomoč
Patricija Cvetko, soc.del.
Tel: 7875640
E-naslov: patricija.cvetko@gov.si
  • Varstvo odraslih nad 65 let
Viktorija Čuš, univ.dipl.pravnica
Tel: 7875641
E-naslov: viktorija.cus@gov.si
  • Posebno varstvo otrok in mladostnikov
Petra Hadžić Klasinc, mag.soc.del.
Tel: 7875642
E-naslov: petra.hadzic-klasinc@gov.si
  • Delo z matično družino otrok v rej. in zavodu, Laična pomoč družinam
Zinka Kokol, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875643
E-naslov: zinka.kokol@gov.si
  • Rejništvo
  • Posvojitve
  • Stalno skrbništvo
Maja Vrečar, univ.dipl.soc.del
Tel: 7875661
E-naslov: maja.vrecar@gov.si
  • Razmerja med starši in otroki
Nataša Škafar, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875645
E-naslov: natasa.skafar@gov.si
  • Razmerja med starši in otroki
Petra Polanec, univ.dipl.pravnica
Tel: 7875662
E-naslov: petra.polanec@gov.si
  • Posebno varstvo otrok in mladostnikov
Renata Kozel, mag.soc.del
Tel: 7875650
E-naslov: renata.kozel@gov.si
  • Pomoč družini za dom
Tatjana Matjašič, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875651
E-naslov: tatjana.matjasic@gov.si
  • Prva socialna pomoč
Melita Emeršič, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875652
E-naslov: melita.emersic@gov.si
  • Pomoč družini za dom
Jelka Ljubec, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875644
E-naslov: jelka.ljubec@gov.si
  • Koordinatorica za preprečevanje nasilja
Zdenka Unuk, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875654
E-naslov: zdenka.unuk@gov.si
  • Razmerja med starši in otroki
Metka Jurešič, spec.pedagoginja
Tel: 7875655
E-naslov: metka.juresic@gov.si
  • Pedagoginja
Mojca Prelog, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875656
E-naslov: mojca.prelog@gov.si
  • Rejništvo
  • Posvojitve
  • Stalno skrbništvo
Sabina Kolednik Ivančič, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875657
E-naslov: sabina.kolednik-ivancic@gov.si
  • Varstvo invalidov
  • Družinski pomočnik
  • Dodatek za nego otroka
  • Nadomestilo za izgubo dohodka
  • Komunikacijski dodatek
  • Osebna asistenca
  • Pomoč pri nakupu vinjete
Marija Nedeljko
Tel: 7875648
E-naslov: marija.nedeljko@gov.si
  • Tajništvo
Pomočnica direktorjamag. Valerija Ilešič Toš, univ.dipl.soc.del.
Tel: 7875649
E-naslov: valerija.ilesic@gov.si
  • Pomočnica direktorja
Melita Topolovec, univ. dipl. soc .del.
Tel: 787569
E-naslov: melita.topolovec@gov.si
  • Varna hiša
Anita Brunčič, mag. soc. del.
Tel: 787569
E-naslov: anita.bruncic@gov.si
  • Varna hiša
Katja Svenšek, univ. dipl. prav.
Tel: 7875659
E-naslov: katja.svensek@gov.si
  • Pomoč na domu
Katja Kuclar, univ. dipl. soc. del.
Tel: 7875660
E-naslov: katja.kuclar@gov.si
  • Projekt SOS kot del tima za ohranjanje samostojnosti
Polonca Poplatnik
Tel: 7875608
E-naslov: polonca.poplatnik@gov.si
  • Sprejem vlog za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Natalija Majcen, univ.dipl.soc.del
Tel: 7875670
E-naslov: natalija.majcen@gov.si
  • Varstvo odraslih nad 65 let
  • Izredna denarna socialna pomoč
Maja Traper, mag. soc. del.
Tel: 7875629
E-naslov: maja.traper@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Mirjana Oravecz, poslovna sekretarka
Tel: 7875625
E-naslov: mirjana.oravecz@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Tamara Koderman, univ. dipl. prav.
Tel: 7875616
E-naslov: tamara.koderman@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Vodja službe ZUPJSKatja Kovše, dipl.upr.ved (UN)
Tel: 7875618
E-naslov: katja.kovse@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev