Center za socialno delo Zasavje Enota Trbovlje

  • Mestni trg 5a,
    1420 Trbovlje
  • T: 03 348 15 70
  • F: 03 348 15 80
  • E: gpcsd.trbov@gov.si

Zaposleni na CSD Zasavje, Enota Zagorje ob Savi

Zaposleni s področji dela

Družinski pomočnikIzvajanje vzgojnih ukrepov za mladoletnike po kazenskem zakonikuNasilje v družiniObravnava odraslih storilcev kaznivih dejanjObravnava otrok in mladoletnikov s težavami v odraščanju brez kaznivih dejanjObravnava otrok in mladoletnikov zaradi suma storitve prekrškov ali kaznivih dejanjOprostitev plačila socialno varstvenih storitevPoslovna sekretarkaPosvojitvePredhodno svetovanjePreživninePriznanje očetovstvaRejništvoSkrbništvoSocialno varstvene storitveSocialno varstvene storitve: osebna pomočStarševsko varstvo in družinski prejemkiTežave v duševnem zdravjuUkrepi za varstvo koristi otrokaUveljavljanje pravic iz javnih sredstevVarstvo invalidovVarstvo starejših
Pomočnik direktorjaKristina Milar
Tel: 03 777 33 07
E-mail: kristina.milar@gov.si
  • Skrbništvo
Simona Špitalar
Tel: 03 777 33 06
E-mail: gpcsd.trbov@gov.si
  • Poslovna sekretarka
Valentina Slanšek
Tel: 03 777 33 12
E-mail: valentina.slansek@gov.si
  • Socialno varstvene storitve
  • Rejništvo
  • Varstvo invalidov
  • Posvojitve
Lea Tuhtar
Tel: 03 777 33 14
E-mail: lea.tuhtar@gov.si
  • Socialno varstvene storitve
  • Ukrepi za varstvo koristi otroka
  • Nasilje v družini
  • Predhodno svetovanje
  • Preživnine
Aleksandra Ocvirk
Tel: 03 777 33 13
E-mail: aleksandra.ocvirk@gov.si
  • Socialno varstvene storitve
  • Ukrepi za varstvo koristi otroka
  • Obravnava otrok in mladoletnikov zaradi suma storitve prekrškov ali kaznivih dejanj
  • Izvajanje vzgojnih ukrepov za mladoletnike po kazenskem zakoniku
  • Nasilje v družini
  • Obravnava odraslih storilcev kaznivih dejanj
  • Varstvo starejših
Nika Bajda
Tel: 03 777 33 11
E-mail: nika.bajda@gov.si
  • Socialno varstvene storitve: osebna pomoč (urejanje in vodenje)
  • Ukrepi za varstvo koristi otroka
  • Nasilje v družini
  • Predhodno svetovanje
  • Težave v duševnem zdravju
  • Obravnava otrok in mladoletnikov s težavami v odraščanju brez kaznivih dejanj
Anja Drgan Lazar
Tel: 03 777 33 04
E-mail: anja.lazar@gov.si
  • Skrbništvo
  • Starševsko varstvo in družinski prejemki
  • Priznanje očetovstva
Maja Renko
Tel: 03 777 33 08
E-mail: maja.renko@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
  • Družinski pomočnik
  • Oprostitev plačila socialno varstvenih storitev
Petra Frelih
Tel: 03 777 33 09
E-mail: petra.frelih@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Darja Žnidarič
Tel: 03 777 33 10
E-mail: darja.znidaric@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Mojca Hribar
Tel: 03 777 33 03
E-mail: mojca.hribar@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Martina Mlinar
Tel: 03 777 33 02
E-mail: martina.mlinar1@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev