Center za socialno delo Pomurje Enota Ljutomer

  • Rajh Nade ulica 2a,
    9240 Ljutomer
  • T: 02 585 86 60
  • F: 02 585 86 70
  • E: gpcsd.ljuto@gov.si

Zaposleni na CSD Pomurje, Enota Ljutomer

Zaposleni s področji dela

AdministracijaDružinski pomočnikGlavna pisarnaInvalidsko varstvoNasilje v družiniObravnava otrok in mladostnikovOprostitve socialnovarstvenih storitevOsebna pomočPomoč družini za domPomoč na domuPomoč žrtvam kaznivih dejanjPomočnik direktorjaPravice iz javnih sredstevPrva socialna pomočPrva socialna pomoč za starejše občaneRejništvoSkrbništvoStarševsko varstvoVarstvo otrok in družine – ukrepi za varstvo koristi otrokaVarstvo otrok in družine – urejanje družinskih razmerij

Pomočnik direktorjaNina Cigut, univ.dipl.
soc. delavka

Tel: 02 58 58 662
E-mail: nina.cigut@gov.si
  • Pomočnik direktorja
  • Varstvo otrok in družine – urejanje družinskih razmerij
Alenka Kosi, poslovna sekretarka
Tel: 02 58 58 660
E-mail: alenka.kosi@gov.si
  • Glavna pisarna
Vlasta Zelenko, univ.dipl.soc. delavka
Tel: 02 58 58 672
E-mail: vlasta.zelenko@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Rejništvo
Andreja Kornhauser, univ.dipl.soc. delavka
Tel: 02 58 58 669
E-mail: andreja.kornhauser@gov.si
  • Prva socialna pomoč za starejše občane
  • Invalidsko varstvo
  • Pomoč na domu
dr. Anja Andrejč, univ.dipl. psihologinja
Tel: 02 58 58 674
E-mail: anja.andrejc@gov.si
  • Osebna pomoč
  • Pomoč družini za dom
Simona Balek, univ.dipl pravnica
Tel: 02 58 58 671
E-mail: simona.balek@gov.si
  • Varstvo otrok in družine – ukrepi za varstvo koristi otroka
  • Obravnava otrok in mladostnikov
Danijel Magdič, univ.dipl. pedagog in politolog
Tel: 02 58 58 664
E-mail: danijel.magdic@gov.si
  • Oprostitve socialnovarstvenih storitev
  • Nasilje v družini
  • Pomoč žrtvam kaznivih dejanj
Mateja Lebar Unger, univ.dipl. pravnica
Tel: 02 58 58 675
E-mail: mateja.lebar@gov.si
  • Skrbništvo
  • Družinski pomočnik
Vida Štrakl, pravnica
Tel: 02 58 58 663
E-mail: vida.strakl@gov.si
  • Pravice iz javnih sredstev
  • Starševsko varstvo
Alenka Mužinčič Zver, mag. upravnih ved
Tel: 02 58 58 667
E-mail: alenka.muzincic-zver@gov.si
  • Pravice iz javnih sredstev
Melanija Belec, mag. socialnega dela
Tel: 02 58 58 666
E-mail: melanija.belec@gov.si
  • Pravice iz javnih sredstev
Nada Kovačič, admin. tehnik
Tel: 02 58 58 668
E-mail: nada.kovacic@gov.si
  • Administracija