Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Savinjsko-Šaleška

  • Stari trg 35
    3320 Velenje
  • T: 03 777 30 60
  • E: gp-csd.sasal@gov.si

Skupne službe CSD Savinjsko-Šaleška

Skupna splošna služba

Helena Bezjak Burjak
Tel: 03 777 30 80
E-mail: helena.b@gov.si
  • direktorica
Mojca Cehner
Tel: 03 777 30 69
E-mail: mojca.cehner@gov.si
  • Finančno-računovodska služba
Bernarda Mohorko
Tel: 03 777 30 71
E-mail: bernarda.mohorko@gov.si
  • Finančno-računovodska služba
Vesna Remenih
Tel: 03 777 30 70
E-mail: vesna.remenih@gov.si
  • Finančno-računovodska služba
Gašper Planinc
Tel: 03 898 45 12
E-mail: gasper.planinc@gov.si
  • Kadrovik
Jasmina Juvan
Tel: 03 777 30 60
E-mail: jasmina.juvan@gov.si
  • Glavna pisarna

Skupna strokovna služba

Ana Planinc
Tel: 03 777 30 66
E-mail: ana.planinc@gov.si
  • Koordinator za preprečevanje nasilja v družini - vodja interventne službe
Marina Marinović
Tel: 03 777 30 67
E-mail: marina.marinovic@gov.si
  • Koordinator obravnave v skupnosti
Irena Vučina
Tel: 03 777 30 73
E-mail: irena.vucina@gov.si
  • Družinska mediacija
  • Socialno varstvene storitve
Bernarda Pečečnik
Tel: 03 777 30 68
E-mail: bernarda.pececnik@gov.si
  • Koordinator invalidskega varstva
Melita Glušič
Tel: 03 777 30 81
E-mail: melita.glusic@gov.si
  • Koordinator invalidskega varstva

Služba za odločanje o pravicah iz javnih sredstev

Darinka Špacapan
Tel: 03 777 30 64
E-mail: darinka.spacapan@gov.si
  • Odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Gabrijela Simonič Počivalnik
Tel: 03 777 30 63
E-mail: gabrijela.pocivalnik@gov.si
  • Odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Karmen Držan
Tel: 03 777 30 61
E-mail: karmen.drzan@gov.si
  • Odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Romana Rojšek
Tel: 03 777 30 62
E-mail: romana.rojsek@gov.si
  • Odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Anita Železnik
Tel: 03 839 14 76
E-mail: anita.zeleznik@gov.si
  • Odločanje o pravicah iz javnih sredstev