Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Savinjsko-Šaleška Enota Velenje

  • Stari trg 35,
    3320 Velenje
  • T: 03 898 45 01
  • E: gpcsd.velen@gov.si

Zaposleni na CSD Savinjsko-Šaleška, Enota Velenje

Zaposleni s področji dela

Pomočnik direktoriceMarko Verdev
Tel: 03 89 84 504
E-naslov: marko.verdev@gov.si
  • pomočnik direktorice
Mateja Remenih
Tel: 03 89 84 501
E-naslov: mateja.remenih@gov.si
  • glavna pisarna
Bernarda Friškovec
Tel: 03 898 45 02
E-naslov: bernarda.friskovec@gov.si
  • glavna pisarna
Ada Sevčnikar
Tel: 03 89 84 538
E-naslov: ada.sevcnikar@gov.si
  • varstvo odraslih
  • varstvo otrok in družine
Gašper Planinc
Tel: 03 89 845 12
E-naslov: gasper.planinc@gov.si
  • varstvo odraslih
  • varstvo otrok in družine
Erika Novak
Tel: 03 89 84 520
E-naslov: erika.n@gov.si
  • varstvo odraslih
Aljana Golčman
Tel: 03 89 84 532
E-naslov: aljana.golcman@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Gregor Podkrajšek
Tel: 03 898 45 42
E-naslov: gregor.podkrajsek@gov.si
  • varstvo odraslih
Jasmina Klevže Jelenko
Tel: 03 898 45 14
E-naslov: Jasmina.Jelenko-Klevze@gov.si
  • varstvo odraslih
Vanja Dina Dobovičnik
Tel: 03 89 84 530
E-naslov: dina.dobovicnik@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Tanja Šibanc
Tel: 03 898 45 16
E-naslov: Tanja.Sibanc@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Maja Božič
Tel: 03 89 84 518
E-naslov: maja.bozic@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Darja Regvat
Tel: 03 89 84 528
E-naslov: darja.regvat@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Judita Podjaveršek Krajnc
Tel: 03 89 84 526
E-naslov: judita.podjaversek@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Nika Herman Meža
Tel: 03 89 84 534
E-naslov: nika.herman@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Ana Boršnak
Tel: 03 89 84 588
E-naslov: ana.borsnak@gov.si
  • starševsko varstvo
Jerica Mikuž
Tel: 03 89 84 536
E-naslov: jerica.mikuz@gov.si
  • starševsko varstvo
Urška Antlej
Tel: 03 89 84 506
E-naslov: urska.antlej@gov.si
  • varstvo odraslih
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Aleksandra Švenda
Tel: 03 89 84 582
E-naslov: aleksandra.svenda@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Nina Dolinar
Tel: 03 89 84 586
E-naslov: nina.dolinar@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Marjeta Doberšek
Tel: 03 89 84 581
E-naslov: marjeta.dobersek@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Mojca Miklavžina
Tel: 03 89 84 587
E-naslov: mojca.miklavzina@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Melita Acman
Tel: 03 89 84 505
E-naslov: melita.acman@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Lidija Hartman Kletnik
Tel: 03 89 84 522
E-naslov: lidija.hartman@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Ćaziba Đogić
Tel: 03 898 45 08
E-naslov: caziba.dzogic@gov.si
  • Odločanje o pravicah iz javnih sredstev