Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Savinjsko-Šaleška Enota Žalec

  • Mestni trg 5,
    3310 Žalec
  • T: 03 713 12 50
    03 713 12 61
  • F: 03 713 12 80
  • E: gpcsd.zalec@gov.si

Zaposleni na CSD Savinjsko-Šaleška, Enota Žalec

Zaposleni s področji dela

Pomočnica direktoriceMetka Hikmeta Prevolnik
Tel: 03 713 12 60
E-naslov: metka.hikmeta-prevolnik@gov.si
  • pomočnica direktorice
Aleksandra Vrhovšek
Tel: 03 713 12 61
E-naslov: aleksandra.vrhovsek@gov.si
  • glavna pisarna
Tanja Košak
Tel: 03 713 12 50
E-naslov: tanja.visnar@gov.si
  • glavna pisarna
Nataša Cizej
Tel: 03 713 12 65
E-naslov: natasa.cizej@gov.si
  • starševsko varstvo
Mateja Apohal
Tel: 03 713 12 72
E-naslov: mateja.apohal@gov.si
  • varstvo otrok in družine
  • varstvo odraslih
Mojca Firer
Tel: 03 713 12 68
E-naslov: mojca.firer@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Jasmina Gračner
Tel: 03 713 12 71
E-naslov: jasmina.gracner@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
  • varstvo odraslih
Janez Jazbinšek
Tel: 03 713 12 62
E-naslov: janez.jazbinsek@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Anja Pilih
E-naslov: anja.pilih@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Mojca Bahč
Tel: 03 713 12 66
E-naslov: mojca.rogovnik@gov.si
  • odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Alja Vipotnik
Tel: 03 713 12 69
E-naslov: alja.vipotnik@gov.si
  • starševsko varstvo
Lidija Golavšek
Tel: 03 713 12 74
E-naslov: lidija.golavsek@gov.si
  • varstvo otrok in družine
Katja Kolar
Tel: 03 713 12 78
E-naslov: katja.kolar@gov.si
  • varstvo odraslih
  • varstvo otrok in družine
Olgica Leburič
Tel: 03 713 12 67
E-naslov: olgica.leburic@gov.si
  • varstvo otrok in družine
  • varstvo odraslih
Bernarda Breznik Krajnc
Tel: 03 713 12 55
E-naslov: Bernarda.Breznik@gov.si
  • varstvo odraslih
  • varstvo otrok in družine
Živa Zidanšek
Tel: 03 713 12 76
E-naslov: ziva.zidansek@gov.si
  • varstvo otrok in družine
  • socialno varstvene storitve
Anita Marovt
Tel: 03 713 12 77
E-naslov: anita.marovt@gov.si
  • prva socialna pomoč
  • preprečevanje nasilja v družini
  • stiki pod nadzorom
Nika Verdnik
Tel: 03713 12-82
E-naslov: Nika.Verdnik@gov.si
  • prva socialna pomoč
  • preprečevanje nasilja v družini
  • predhodno svetovanje
  • posvojitve
Denis Prah
Tel: 03 713 12 84
E-naslov: denis.prah@gov.si
  • varstvo odraslih
  • varstvo otrok in družine
Tina Toman
Tel: 03 713 12 70
E-naslov: tina.toman@gov.si
  • varstvo odraslih
  • varstvo otrok in družine