Center za socialno delo Posavje

  • Trg Matije Gubca 1
    8270 Krško
  • T: 07 499 20 00
  • F: 07 499 20 15
  • E: gp-csd.posav@gov.si

Zaposleni na CSD Posavje

Skupne splošne službe, Služba za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev- ZUPJS, Skupne strokovne službe, ESS programi

Skupne splošne službe

Marina Novak Rabzelj
Tel: 07 499 20 01, 051 606 497
E-mail: marina.rabzelj@gov.si
  • v. d. direktorice
Simona Voglar
Tel: 07 499 20 00, 031 329 044
E-mail: simona.voglar@gov.si
  • glavna pisarna
Martina Kodrič
Tel: 07 499 20 04
E-mail: martina.kodric@gov.si
  • Računovodstvo
Darja Levstik
Tel: 07 499 20 07
E-mail: darja.levstik@gov.si
  • Računovodstvo
Kristina Pečerič
Tel: 07 499 20 08
E-mail: kristina.peceric@gov.si
  • Računovodstvo
Lilijana Žniderič
Tel: 07 499 20 02
E-mail: lilijana.znideric@gov.si
  • vodja finančno računovodske službe

Služba za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev- ZUPJS

Katja Starc
Tel: 07 499 20 05
E-mail: katja.starc@gov.si
  • Vodja službe za odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Sandra Gerzina
Tel: 07 499 20 06
E-mail: sandra.gerzina@gov.si
  • Služba za odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Bojan Tičar
Tel: 07 499 20 11
E-mail: bojan.ticar@gov.si
  • Služba za odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Tanja Štraus Poldan
Tel: 07 499 20 10
E-mail: tanja.straus@gov.si
  • Služba za odločanje o pravicah iz javnih sredstev
Alenka Mirkac
Tel: 07 499 20 09
E-mail: alenka.mirkac@gov.si
  • Služba za odločanje o pravicah iz javnih sredstev

Skupne strokovne službe

Sonja Žugič
Tel: 07 499 20 13
E-mail: sonja.zugic@gov.si
  • koordinatorka za preprečevanje nasilja
Katja Levstik Žgalin
Tel: 07 499 20 14
E-mail: katja.levstik@gov.si
  • koordinatorka obravnave v skupnosti

ESS programi

Krizni center za otroke in mladostnike Krško
Tel: 07 490 51 77, 051 611 940
E-mail: kcmkrsko@kabelnet.net
Simona Vogrinc
Tel: 07 499 20 00, 051 387 810
E-mail: vhkrsko@gmail.com
  • Vodja Zavetišča za ženske in otroke žrtve nasilja Pepcin dom
Večnamenski romski center DROM
Tel: 041 304 038
E-mail: vnrcdrom@gmail.com
Integrirana oskrba v občini Krško MOST
Tel: 07 292 70 43, 070 849 438
E-mail: projektmost.krsko@gmail.com