Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Severna Primorska

  • Delpinova ulica 18b
    5000 Nova Gorica
  • T: 05 330 29 70
  • F: 05 330 29 13
  • E: gp-csd.sprim@gov.si

Skupne službe CSD Severna Primorska

Skupna splošna služba

Patricija Može
Tel: 05 330 29 70, 040 457 475
E-mail: patricija.moze@gov.si
  • direktorica
Tadeja Komel
Tel: 05 330 29 70
E-mail: tadeja.komel@gov.si
  • poslovna sekretarka
mag. Teja Uršič
Tel: 05 330 29 40, 031 730 212
E-mail: teja.ursic1@gov.si
  • Pravno kadrovska služba

Finančno računovodska služba

Katarina Bizaj
Tel: 05 330 29 16, 041 702 434
E-mail: katarina.bizaj@gov.si
  • Finančno računovodska služba
Ana Komel
Tel: 05 330 29 15, 041 702 411
E-mail: ana.komel@gov.si
  • Finančno računovodska služba
Ksenija Sever
Tel: 05 330 29 89
E-mail: ksenija.sever@gov.si
  • Finančno računovodska služba
Lilijana Kikelj
Tel: 05 330 29 08
E-mail: lilijana.kikelj@gov.si
  • Finančno računovodska služba

Služba ZUPJS

Lenka Horvat
Tel: 05 330 29 34, 041 702 413
E-mail: lenka.horvat@gov.si
  • Služba ZUPJS - uveljavljanje letnih pravic
Ingrid Mačešić
Tel: 05 330 29 33, 041 702 418
E-mail: ingrid.macesic@gov.si
  • Služba ZUPJS - uveljavljanje letnih pravic
Denis Pižent
Tel: 05 330 29 44, 031 310 401
E-mail: denis.pizent@gov.si
  • Služba ZUPJS - uveljavljanje letnih pravic
Andreja Humar (nadomešča Heleno Kragelj)
Tel: 05 330 29 27, 031 310 442
E-mail: andreja.humar@gov.si
  • Služba ZUPJS - uveljavljanje letnih pravic
Jerneja Pavšič Štrukelj
Tel: 05 330 29 29, 041 469 687
E-mail: jerneja.pavsic-strukelj@gov.si
  • Služba ZUPJS - uveljavljanje letnih pravic

Skupna strokovna služba

Nataša Novak
Tel: 05 330 29 41, 041 665 013
E-mail: natasa.novak1@gov.si
  • Koordinatorka obravnave v skupnosti
Bojan Perše
Tel: 05 330 29 32, 041 702 419
E-mail: bojan.perse@gov.si
  • Koordinator obravnave v skupnosti
Nina Mozetič
Tel: 05 330 29 45, 041 702 416
E-mail: nina.mozetic@gov.si
  • Koordinatorka invalidskega varstva
Tanja Vidmar
Tel: 05 373 46 13, 041 388 176
E-mail: tanja.vi@gov.si
  • Koordinatorka obravnave v skupnosti
Tanja Pipan
Tel: 05 330 29 30, 031 662 010
E-mail: tanja.pipan@gov.si
  • Koordinatorka za preprečevanje nasilja
Nataša Košiček
Tel: 05 330 29 06, 041 702 415
E-mail: natasa.kosicek@gov.si
  • Specialistka – pravnica s PDI