Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Severna Primorska Enota Ajdovščina

  • Gregorčičeva ulica 18,
    5270 Ajdovščina
  • T: 05 368 06 12
  • F: 05 368 06 24
  • E: gpcsd.ajdov@gov.si

Zaposleni na CSD Severna Primorska, Enota Ajdovščina

Zaposleni s področji dela

Družinska razmerjaDružinski pomočnikNasilje v družiniOprostitve plačila socialnovarstvenih storitevOsebna pomočPisarniška referentkaPomoč družini za domPomočnica direktoricePreživninePriznanje očetovstvaPrva socialna pomočRejništvoSkrbništvoSodelavec v glavni pisarni na CSDStarševsko varstvo in družinski prejemkiUveljavljanje pravic iz javnih sredstevVarstvo odraslihVarstvo otrok in družine
Pomočnik direktorjaGabrijela Petrič
Tel: 05 969 40 03, 031 327 747
Fax:
E-naslov: gabrijela.pe@gov.si
  • Pomočnica direktorice
Edina Begović
Tel: 05 368 06 12
Fax: 05 368 06 24
E-naslov: edina.begovic@gov.si
  • Pisarniška referentka
Tamara Fakin
Tel: 05 368 06 12
Fax: 05 368 06 24
E-naslov: tamara.fakin@gov.si
  • Sodelavec v glavni pisarni na CSD
Tanja Turk
Tel: 05 368 06 11, 031 309 760
Fax:
E-naslov: tanja.turk@gov.si
  • Varstvo odraslih
  • Prva socialna pomoč
  • Osebna pomoč
Monika Gorup Čotar
Tel: 05 368 06 18, 031 309 741
Fax:
E-naslov: Monika.Cotar-Gorup@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
  • Pomoč družini za dom
  • Nasilje v družini
Sonja Premrn Žorž
Tel: 05 368 06 17, 031 309 570
Fax:
E-naslov: sonja.premrn-zorz@gov.si
  • Varstvo odraslih
  • Prva socialna pomoč
  • Osebna pomoč
Marjetka Pregelj Koren
Tel: 05 368 06 14
Fax:
E-naslov: marjetka.pregelj-koren@gov.si
  • Pomoč družini za dom
  • Skrbništvo
  • Preživnine
Petra Šimić
Tel: 05 969 40 13, 031 309 743
Fax:
E-naslov: petra.simic@gov.si
  • Rejništvo
  • Nasilje v družini
Mateja Kete
Tel: 05 969 58 74
Fax:
E-naslov: mateja.kete@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Janja Vidrih
Tel: 05 969 58 72
Fax:
E-naslov: janja.vidrih@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Erika Brataševec
Tel: 05 368 06 16, 031 309 460
Fax:
E-naslov: erika.bratasevec@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
  • Pomoč družini za dom
  • Nasilje v družini
Remi Bajrič
Tel: 05 368 06 15
Fax:
E-naslov: remi.bajric@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
  • Pomoč družini za dom
  • Družinska razmerja
Irena Stubelj Marinič
Tel: 05 368 06 22
Fax:
E-naslov: irena.stubelj-marinic@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
  • Nasilje v družini
Marta Mikuž
Tel: 05 969 58 70
Fax:
E-naslov: marta.mikuz@gov.si
  • Starševsko varstvo in družinski prejemki
Bogomira Ipavec
Tel: 05 368 06 19
Fax:
E-naslov: bogomira.ipavec@gov.si
  • Skrbništvo
  • Oprostitve plačila socialnovarstvenih storitev
  • Družinski pomočnik
  • Priznanje očetovstva