Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Maribor Enota Lenart

  • Ilaunigova ulica 19,
    2230 Lenart v Slovenskih goricah
  • T: 02 720 03 00
  • F: 02 720 03 09
  • E: gpcsd.lenar@gov.si

Zaposleni na CSD Maribor, Enota Lenart

Zaposleni s področji dela

Invalidsko varstvoMediacijaNasilje nad starejšimiPomoč starejšimPomočnica direktoricePredhodno svetovanjeProstovoljstvoSkrbništvoSodelavka v glavni pisarni CSDStrokovni delavec za področjeStrokovni delavec za področje višji svetovalecStrokovni delavec za prejemke in oprostitveStrokovni sodelavec za prejemke in oprostitve IIVzdrževalec VI
Pomočnica direktoriceGruden Jasmina
Tel: 02 720 03 01
E-naslov: Jasmina.gruden@gov.si
  • Pomočnica direktorice
Cvetko Barbara (nadomeščanje: Andrej Brdnik Stupan)
Tel: 02 720 03 03
E-naslov: andrej.brdnik-stupan@gov.si Barbara.cvetko@gov.si
  • Predhodno svetovanje
Daks Iris
Tel: 02 720 03 12
E-naslov: Iris.daks@gov.si
  • Invalidsko varstvo
  • Nasilje nad starejšimi
Gungl Metka
Tel: 02 720 03 02
E-naslov: Metka.gungl@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več) višji svetovalec
  • Mediacija
Hadela Karmen
Tel: 02 720 03 04
E-naslov: Karmen.hadela@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več) višji svetovalec
Holc Denis
Tel: 02 720 03 08
E-naslov: Denis.holc@gov.si
  • Skrbništvo
Jug Brigita
Tel: 02 720 03 00
  • Sodelavka v glavni pisarni CSD (enote Lenart)
Kerin Maša
Tel: 02 720 03 05
E-naslov: Masa.kerin@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več)
Kolarič Danilo
  • Vzdrževalec VI (I)
Vračič Anja
Tel: 02 720 03 06
E-naslov: anja.vracic@gov.si
  • Pomoč starejšim
  • Prostovoljstvo
Planer Jožica
Tel: 02 720 03 11
E-naslov: Jozica.planer@gov.si
  • Strokovni sodelavec za prejemke in oprostitve II
Vogrin Nataša
Tel: 02 720 03 07
E-naslov: Natasa.vogrin@gov.si
  • Strokovni delavec za prejemke in oprostitve

Seznam oseb, pooblaščenih za vodenje ter vodenje in odločanje v upravnem postopku

Cvetko Barbara
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Daks Iris
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Gruden Jasmina
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku in pooblastilo za odločanje
Gungl Metka
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Hadela Karmen
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Holc Denis
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Kerin Maša
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Vračič Anja
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Planer Jožica
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Vogrin Nataša
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku