Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Maribor

  • Ilaunigova ulica 19,
    2230 Lenart v Slovenskih goricah
  • T: 02 720 03 00
  • F: 02 720 03 09
  • E: gpcsd.lenar@gov.si

Zaposleni na CSD Maribor, Enota Lenart

Zaposleni s področji dela

MediacijaPomočnica direktorjaPoslovna sekretarkaStrokovni delavec za področjeStrokovni delavec za področje višji svetovalecStrokovni delavec za prejemke in oprostitveStrokovni sodelavec za prejemke in oprostitve IIVzdrževalec VI
Pomočnik direktorjaGruden Jasmina
Tel: 7200-301
E-naslov: Jasmina.gruden@gov.si
  • Pomočnica direktorja
Cvetko Barbara
Tel: 7200-312
E-naslov: Barbara.cvetko@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več)
Daks Iris
Tel: 7200-312
E-naslov: Iris.daks@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več)
Gungl Metka
Tel: 7200-302
E-naslov: Metka.gungl@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več) višji svetovalec
  • Mediacija
Hadela Karmen
Tel: 7200-304
E-naslov: Karmen.hadela@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več) višji svetovalec
Holc Denis
Tel: 7200308
E-naslov: Denis.holc@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več)
Jug Brigita
Tel: 7200300
  • Poslovna sekretarka
Kerin Maša (nadomešča Anka Fingušt)
Tel: 7200-305
E-naslov: Masa.kerin@gov.si anka.fingust@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več)
Kolarič Danilo
  • Vzdrževalec VI (I)
Vračič Anja
Tel: 7200306
E-naslov: anja.vracic@gov.si
  • Strokovni delavec za področje (eno ali več) višji svetovalec
Planer Jožica
Tel: 7200-311
E-naslov: Jozica.planer@gov.si
  • Strokovni sodelavec za prejemke in oprostitve II
Vogrin Nataša
Tel: 7200-307
E-naslov: Natasa.vogrin@gov.si
  • Strokovni delavec za prejemke in oprostitve

Seznam oseb, pooblaščenih za vodenje ter vodenje in odločanje v upravnem postopku

Cvetko Barbara
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Daks Iris
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Gruden Jasmina
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku in pooblastilo za odločanje
Gungl Metka
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Hadela Karmen
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Holc Denis(pooblastilo za vodenje v upravnem postopku)
Kerin Maša
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Vračič Anja
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Planer Jožica
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Vogrin Nataša
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku
Vohl Anica
  • pooblastilo za vodenje v upravnem postopku in v primeru nadomeščanja še pooblastilo za odločanje