Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Ljubljana Enota Ljubljana Šiška

  • Celovška cesta 150,
    1000 Ljubljana
  • T: 01 583 98 00
  • F: 01 505 22 44
  • E: gpcsd.ljsis@gov.si

Seznam zaposlenih na CSD Ljubljana, Enota Ljubljana Šiška

Zaposleni s področji dela

Krizne intervencijeNeposredno izvajanje skrbniških nalogObčinske denarne pomočiObravnava odraslih storilcev kaznivih dejanjOsebna pomočPomočnik direktoricePosvojitveProgram Materinski dom LjubljanaProgram Skupaj za boljši jutriPrva socialna pomočPsihološka službaRejništvoSkrbništvoStarševsko varstvo in družinski prejemkiStarševsko varstvo in družinski prejmkiUveljavljanje pravic iz javnih sredstevVarstvo in mladostnikovVarstvo invalidovVarstvo odraslih - institucionalno varstvo in nasilje v družiniVarstvo odraslih - oprostitve pri plačilu socialnih varstvenih storitevVarstvo otrok in družineVarstvo otrok in mladostnikov
Pomočnik direktoriceMatej Babšek
univ. dipl. prav., univ. dipl. soc. del.

Tel: 01 583 98 02
E-naslov: matej.babsek@gov.si
  • Pomočnik direktorice
Neža Barle, mag. soc. del.
Tel: 01 320 61 21
E-naslov: neza.barle@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Skrbništvo (krajevna pisarna Medvode)
Claudia Basta, mag. soc. del.
Tel: 01 583 98 21
E-naslov: claudia.basta@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Nataša Habič, univ. dipl. prav.
Tel: 01 583 98 12
E-naslov: natasa.habic@gov.si
  • Skrbništvo
Lea Brišar, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 283 37 45
E-naslov: lea.brisar@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana
Lavra Ciperle, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 28
E-naslov: lavra.ciperle@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Krizne intervencije
Romanca Češnovar Šanca, ekon. teh.
Tel: 01 283 37 45
E-naslov: romanca.cesnovar-sanca@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana
Aljoška Čop, dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 11
E-naslov: aljosa.cop@gov.si
  • Rejništvo
Sara Dimnik, mag. soc. del.
Tel: 01 583 98 36
E-naslov: sara.dimnik@gov.si
  • Program Skupaj za boljši jutri
Melita Dobnikar, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 361 39 90
E-naslov: melita.dobnikar@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Varstvo otrok in družine (krajevna pisarna Medvode)
Janja Enova, dipl. soc. del., spec.
Tel: 01 583 98 19
E-naslov: janja.enova@gov.si
  • Skrbništvo
Petra Femec, mag. psih.
Tel: 01 583 98 22
E-naslov: petra.femec@gov.si
  • Varstvo otrok in mladostnikov
  • Psihološka služba
Erna Gale, univ. dipl. prav.
Tel: 01 583 98 31
E-naslov: erna.gale@gov.si
  • Občinske denarne pomoči
Aleksandra Gregorin, univ. dipl. prav.
Tel: 01 583 98 18
E-naslov: aleksandra.gregorin@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Tanja Harisch Lužnik, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 25
E-naslov: tanja.harisch-luznik@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov AA-AD, F, G, H, I)
Nika Hočevar, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 24
E-naslov: nika.hocevar@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov SOS-SŽ, Š, TA-TOMD, D)
Sabina Kalaš, dipl. ekon.
Tel: 01 583 98 32
E-naslov: sabina.kalas@gov.si
  • Starševsko varstvo in družinski prejemki
Sonja Klobčar, univ. dipl. prav.
Tel: 01 583 98 10
E-naslov: sonja.klobcar@gov.si
  • Skrbništvo
Karmen Kojnik Jakljevič, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 15
E-naslov: karmen.kojnik-jakljevic@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
mag. Gregor Lapajne, mag. znanosti
Tel: 01 320 61 22
E-naslov: gregor.lapajne@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (Krajevna pisarna Medvode)
Ema Lavrič, mag. soc. del.
Tel: 01 583 98 30
E-naslov: ema.lavric@gov.si
  • Neposredno izvajanje skrbniških nalog
Dijana Lisica, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 24
E-naslov: dijana.lisica@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov TOME-TŽ, U, V, Z, Ž, X, Y, W)
Vodja programaTina Novak Sterle, dipl. soc. del.
Tel: 01 283 37 45
E-naslov: tina.sterle-novak@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana (vodja)
Mojca Ojstrež Kogovšek, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 16
E-naslov: mojca.ojstrez-kogovsek@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Meta Parkelj, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 361 34 08
E-naslov: meta.parkelj@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Varstvo otrok in družine (krajevna pisarna Medvode- vodja)
Evelina Persič, univ. dipl. soc.
Tel: 01 583 98 07
E-naslov: evelina.persic@gov.si
  • Obravnava odraslih storilcev kaznivih dejanj
  • Osebna pomoč
Vlasta Petrič, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 13
E-naslov: vlasta.petric@gov.si
  • Varstvo otrok in mladostnikov
Nadja Proselc, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 27
E-naslov: nadja.proselc@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov AE-ALH, O, P, Q, N)
Marjetka Simonič, univ. dipl. psih.
Tel: 01 583 98 17
E-naslov: marjetka.simonic@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Jana Smole, mag. prof. ped. in mag. prof. soc.
Tel: 01 583 98 20
E-naslov: jana.smole@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Alenka Škof, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 33
E-naslov: alenka.skof1@gov.si
  • Varstvo invalidov
Sandro Šmarčan, univ. dipl. pol.
Tel: 01 583 98 35
E-naslov: sandro.smarcan@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov R, S-SOR, MIJ-MŽ, Đ)
Maja Štajer, dipl. uprav. ved
Tel: 01 583 98 34
E-naslov: maja.stajer@gov.si
  • Starševsko varstvo in družinski prejmki
Petra Tehovnik, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 26
E-naslov: petra.tehovnik@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov J-KOM, C, Č, Ć)
Anja Tekavčič, mag. soc. del.
Tel: 01 583 98 29
E-naslov: anja.tekavcic@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Krizne intervencije
  • Neposredno izvajanje skrbniških nalog
Marija Tovornik Vrhovec, univ. dipl. soc. pedag.
Tel: 01 583 98 09
E-naslov: marija.tovornik-vrhovec@gov.si
  • Varstvo odraslih - institucionalno varstvo in nasilje v družini (nad 65 let)
Irena Velič, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 14
E-naslov: irena.velic@gov.si
  • Varstvo in mladostnikov
Tadej Zajec, dipl. uprav. org.
Tel: 01 583 98 08
E-naslov: tadej.zajec@gov.si
  • Varstvo odraslih - oprostitve pri plačilu socialnih varstvenih storitev
  • Neposredno izvajanje skrbniških nalog
Valentina Zibelnik Salmič, univ. dipl. soc. del.
Tel: 01 583 98 23
E-naslov: tina.zibelnik@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev
Brigita Žugman, univ. dipl. psih.
Tel: 01 583 98 05
E-naslov: brigita.zugman@gov.si
  • Posvojitve
  • Psihološka služba