Preskoči na glavno vsebino

Center za socialno delo Ljubljana Enota Ljubljana Šiška

  • Celovška cesta 150,
    1000 Ljubljana
  • T: 01 583 98 00
  • E: gpcsd.ljsis@gov.si

Seznam zaposlenih na CSD Ljubljana, Enota Ljubljana Šiška

Zaposleni s področji dela

Družinski pomočnikKrizne intervencijeNasilje v družiniNeposredno izvajanje skrbniških nalogNeposredno izvrševanje skrbniških nalogObčinske denarne pomočiObravnava odraslih storilcev kaznivih dejanjOsebna pomočOsebna pomoč z elementi socialne aktivacijePomočnik direktorjaPosvojitevPravnica s PDIProgram »Skupaj za boljši jutri«Program Materinski dom LjubljanaPrva socialna pomočPsihološka službaRejništvoSkrbništvoStarševsko varstvo in družinski prejemkiUveljavljanje pravic iz javnih sredstevVarstvo odraslih – oprostitve pri plačilu socialnovarstvenih storitevVarstvo otrok in družineVarstvo otrok in družine - pripravništvoVarstvo otrok in mladostnikov
Pomočnik direktorjaTadej Zajec
Tel: 01/ 583 98 01
E-naslov: tadej.zajec@gov.si
  • Pomočnik direktorja
Alenka Ašič
Tel: 030 715 702
E-naslov: alenka.asic@gov.si
  • Osebna pomoč z elementi socialne aktivacije
Neža Barle
Tel: 01/ 320 61 21
E-naslov: neza.barle@gov.si
  • Prva socialna pomoč (krajevna pisarna Medvode)
  • Skrbništvo (krajevna pisarna Medvode)
  • Neposredno izvajanje skrbniških nalog (krajevna pisarna Medvode)
Ema Bratun
Tel: 01/ 583 98 34
E-naslov: ema.bratun@gov.si
  • Neposredno izvrševanje skrbniških nalog
Lea Brišar
Tel: 01 283 37 45
E-naslov: lea.brisar@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana
Lavra Ciperle
Tel: 01/ 583 98 28
E-naslov: lavra.ciperle@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Krizne intervencije
  • Nasilje v družini
Andreja Čakš
Tel: 01/ 583 98 33
E-naslov: andreja.caks@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Osebna pomoč
Aljoška Čop
Tel: 01/ 583 98 11
E-naslov: aljosa.cop@gov.si
  • Rejništvo
Lara Čopar
Tel: 01/ 283 37 45
E-naslov: lara.copar@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana
Nina Čučnik
Tel: 01/ 583 98 36
E-naslov: nina.cucnik@gov.si
  • Varstvo otrok in družine - pripravništvo
Melita Dobnikar
Tel: 01/ 361 39 90
E-naslov: melita.dobnikar@gov.si
  • Prva socialna pomoč (krajevna pisarna Medvode)
  • Varstvo otrok in družine (krajevna pisarna Medvode)
Janja Enova
Tel: 01/ 583 98 19
E-naslov: janja.enova@gov.si
  • Skrbništvo
Erna Gale
Tel: 01/ 583 98 31
E-naslov: erna.gale@gov.si
  • Občinske denarne pomoči
Aleksandra Gregorin
Tel: 01/ 583 98 18
E-naslov: aleksandra.gregorin@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Nataša Habič
Tel: 01/ 583 98 12
E-naslov: natasa.habic@gov.si
  • Skrbništvo
Tanja Harisch Lužnik
Tel: 01/ 583 98 25
E-naslov: tanja.harisch-luznik@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov AA-AD, F, G, H, I)
Nika Hočevar
Tel: 01/ 583 98 24
E-naslov: nika.hocevar@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov SOS-SŽ, Š, TA-TOMD, D)
Sabina Kalaš
Tel: 01/ 583 98 32
E-naslov: sabina.kalas@gov.si
  • Starševsko varstvo in družinski prejemki
Maja Kepec
Tel: 01/ 583 98 27
E-naslov: maja.kepec@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov KON-KŽ, L, MA-MEM, E)
Sonja Klobčar
Tel: 01/ 583 98 10
E-naslov: sonja.klobcar@gov.si
  • Skrbništvo
Karmen Kojnik Jakljevič
Tel: 01/ 583 98 15
E-naslov: karmen.kojnik-jakljevic@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Neža Koritnik Šemiga
Tel: 01/ 583 98 42
E-naslov: neza.koritnik-semiga@gov.si
  • Varstvo otrok in družine - pripravništvo
Rebeka Kovačec
Tel: 01/ 583 98 22
E-naslov: rebeka.kovacec@gov.si
  • Varstvo otrok in mladostnikov
  • Psihološka služba
mag. Gregor Lapajne
Tel: 01/ 320 61 22
E-naslov: gregor.lapajne@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (Krajevna pisarna Medvode)
Dijana Lisica
Tel: 01/ 583 98 24
E-naslov: dijana.lisica@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov TOME-TŽ, U, V, Z, Ž, X, Y, W, Đ)
Mateja Lukač
Tel: 01/ 583 98 40
E-naslov: mateja.lukac@gov.si
  • Skrbništvo
Tina Mijatović
Tel: 01/ 320 28 44
E-naslov: tina.mijatovic@gov.si
  • Varstvo odraslih – oprostitve pri plačilu socialnovarstvenih storitev
  • Skrbništvo
  • Družinski pomočnik
Vodja programaTina Novak
Tel: 01 283 37 45
E-naslov: tina.sterle-novak@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana (vodja)
Mojca Ojstrež Kogovšek
Tel: 01/ 583 98 16
E-naslov: mojca.ojstrez-kogovsek@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Meta Parkelj
Tel: 01/ 361 34 08
E-naslov: meta.parkelj@gov.si
  • Prva socialna pomoč (krajevna pisarna Medvode- vodja)
  • Varstvo otrok in družine (krajevna pisarna Medvode- vodja)
Ana Marija Pažin
Tel: 01/ 583 98 30
E-naslov: ana-marija.pazin@gov.si
  • Starševsko varstvo in družinski prejemki
Evelina Persič
Tel: 01/ 583 98 07
E-naslov: evelina.persic@gov.si
  • Obravnava odraslih storilcev kaznivih dejanj
Vlasta Petrič
Tel: 01/ 583 98 13
E-naslov: vlasta.petric@gov.si
  • Varstvo otrok in mladostnikov
Nadja Proselc
Tel: 01/ 583 98 27
E-naslov: nadja.proselc@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov AE-ALH, O, P, Q, N)
Marjetka Simonič
Tel: 01/ 583 98 17
E-naslov: marjetka.simonic@gov.si
  • Posvojitev
  • Psihološka služba
  • Varstvo otrok in družine
Jana Smole
Tel: 01/ 583 98 20
E-naslov: jana.smole@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Krizne intervencije
  • Nasilje v družini
Maša Stanič Valentinčič
Tel: 01/ 583 98 08
E-naslov: masa.stanic@gov.si
  • Pravnica s PDI
  • Varstvo otrok in družine
Sandro Šmarčan
Tel: 01/ 583 98 35
E-naslov: sandro.smarcan@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov R, S-SOR, MIJ-MŽ, )
Maja Štajer
Tel: 01/ 583 98 30
E-naslov: maja.stajer@gov.si
  • Starševsko varstvo in družinski prejemki
Nada Štifter
Tel: 01/ 283 37 45
E-naslov: nada.stifter@gov.si
  • Program Materinski dom Ljubljana
Petra Tehovnik
Tel: 01/ 583 98 26
E-naslov: petra.tehovnik@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov J-KOM, C, Č, Ć)
Anja Tekavčič
Tel: 01/ 583 98 29
E-naslov: anja.tekavcic@gov.si
  • Varstvo otrok in družine
Marija Tovornik Vrhovec
Tel: 01/ 583 98 09
E-naslov: marija.tovornik-vrhovec@gov.si
  • Prva socialna pomoč
  • Krizne intervencije
  • Nasilje v družini
Irena Velič
Tel: 01/ 583 98 14
E-naslov: irena.velic@gov.si
  • Varstvo otrok in mladostnikov
Irena Verbole Lipovac
Tel: 031 391 146
E-naslov: irena.verbole-lipovac@gov.si
  • Program »Skupaj za boljši jutri«
Valentina Zibelnik Salmič
Tel: 01/ 583 98 23
E-naslov: tina.zibelnik@gov.si
  • Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev (črke priimkov ALI-AŽ, B, MEN-MIH)