Preskoči na glavno vsebino

CENTER ZA SOCIALNO DELO Ljubljana UREDBA EU – CENTRALNA ENOTA ZA STARŠEVSKO VARSTVO IN DRUŽINSKE PREJEMKE

  • Einspielerjeva ulica 6,
    1000 Ljubljana
  • T: 01/4342 312
  • F: 01/4342 313
  • E: gpcsd.ce@gov.si

Zaposleni na Centralni enoti

Zaposleni s področji dela

Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010Pisarniška referentkaSistemski administratorStrokovna delavka za področje eno ali večStrokovna delavka za področje eno ali več/Vodja CE
Vodja centralne enoteEster Mislej

E-naslov: ester.mislej@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
  • Strokovna delavka za področje eno ali več/Vodja CE
Goran Tratnik

E-naslov: goran.tratnik@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
  • Sistemski administrator
Jadranka Čučuz

E-naslov: jadranka.cucuz@gov.si

  • Pisarniška referentka
Jožica Martinjak

E-naslov: jozica.martinjak@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
  • Strokovna delavka za področje eno ali več
Lea Grosek

E-naslov: lea.grosek@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
  • Strokovna delavka za področje eno ali več
Mateja Bole

E-naslov: Mateja.Bole@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
Milanka Maja Pijetlović

E-naslov: Maja.Pijetlovic@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
Nuša Hribernik

E-naslov: Nusa.Hribernik@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
Sandra Radičević

E-naslov: Sandra.Radicevic@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
Špela Gričnik

E-naslov: spela.gricnik@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
  • Strokovna delavka za področje eno ali več
Urška Prošek

E-naslov: urska.prosek@gov.si

  • Izvajanje nalog na podlagi uredbe ES št. 883/2004, Uredbe ES 987/2009, Uredbe EU št. 1231/2010
  • Strokovna delavka za področje eno ali več